Bu filmin izleme kaynağı henüz eklenmemiş. Film çok yakında sitemizde yer alacaktır. Film sitemize eklendiğinde hemen haberdar olmak istiyorsanız, abonelik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Patron Mutlu Son İstiyor HD izle

  • Patron Mutlu Son İstiyor HD izle Patron Mutlu Son İstiyor seyret Kadrosunda Ezgi Mola ve Tolga Çevik'in yer aldığı, Yılmaz Erdoğan'ın senaristliğini üstlendiği komedi filmi 'Patron Mutlu Son İstiyor'un ilk fragmanı yayınlandı.

   Yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü’nün oturduğu BKM Film yapımı ‘Patron Mutlu Son İstiyor’, ‘Yapımcı, senaryo yazarından mutlu sonla biten bir romantik komedi ister’ sloganıyla çekildi.

   Yeni yılın ilk günü, 1 Ocak’ta vizyona girecek filmde başrolü paylaşan Ezgi Mola ve Tolga Çevik’e Erkan Can, Murat Başoğlu, Ayşenur Yazıcı, Ersin Korkut ve Nusret Çetiner eşlik ediyor.

   Çekimleri Kapadokya’da gerçekleşen film için oyuncular imajlarında da değişiklik yaptı. Tolga Çevik taktığı perukla, Ersin Korkut ise bıyıklı haliyle kamera karşısına geçti. Çekimleri oldukça eğlenceli geçen filmde balon gezileri, şenlikler ve düğünler mizah ile iç içe yer alıyor.

  Oyuncular ve Yönetmen
  Facebook Yorum
  Yorumlar
  9 + 7 = ?